لوگو گروه مالی پاکدامن شیشه‌ای کوچک

درباره گروه مالی پاکدامن

از کجا شروع شد؟

گروه مالی پاکدامن به صورت تک نفره با علاقمندی من به بازارهای مالی شروع بکار کرد. البته هیچ گروهی نبود و در یک اتاق با یک لب‌تاپ یادگیری بازارهای مالی را شروع کردم. قطعا شروع هر کاری سخت است. به خصوص حوالی سال‌های ۹۳ که شناخت گسترده از بازارهای مالی وجود نداشت. به عنوان یک تریدر فارکس پستی‌ و بلندی‌های زیادی را تجربه کردم. اما مسیر پرچالش معامله‌گری را تا به امروز ادامه دادم. بعد از گذشت چندین سال وارد حوزه تدریس در بازارهای مالی شدم و به صورت تخصصی فارکس آموزش می‌دادم. در طول این دوره هم با گروه‌های آموزشی مختلفی همکاری داشتم و کلی دوره‌‌های آموزشی تهیه کردم و دوره‌های آنلاین بسیاری را برگزار کردم. این روند تا سال ۹۸ ادامه پیدا کرد. زمان آن رسیده بود به صورت حرفه‌ای وارد عرصه خدمات مالی شوم و این شروع ماجرا گروه مالی پاکدامن بود.

فعالیت‌های گروه مالی پاکدامن

درطول مدت فعالیتم در بازار های مالی متوجه خلا اموزش‌های کاربردی شده بودم. متاسفانه اموزش ها کاربردی نبودند وجامعیت نداشتند. به همین دلیل تصمیم گرفتم بعدر از تشکیل گروه تولید محتوا و استدیو ضبط در اولین قدم دوره جامع بازارهای مالی را به صورت رایگان منتشر کنم. درواقع دوره جامع بازارهای مالی اولین دوره ما به صورت فعالیت مستقل تحت عنوان گروه مالی پاکدامن بود. این دوره یکی از جامع ترین دوره های بازارهای مالی است که چهار فصل فارکس،ارز دیجیتال،بورس ایران و روانشناسی به صورت کاملا رایگان منتشر شد. بسیاری از سایت‌های معتبر حوزه بازارهای مالی مثل فراچارت این دوره را در پلفترم‌های خود منتشر کردند.

در طول فعالیت حرفه‌ای، ما اولین آکادمی بودیم که دوره های جدید با متد های اموزشی بسیار نوین مثل دوره های میز ترید و ترید آنلاین را برگزار کردیم که با استقبال بسیار زیادی همراه بود. هم‌چنین در زمینه تحلیلی سامانه تحلیلی همراه تریدر را طراحی کردیم که یک دستیار معاملاتی بسیار ویژه برای معامله گران فارکس است.

همواره در حال نوآوری هستیم

به عنوان یک گروه ایرانی تمایل داشتیم در عرصه بین‌المللی فعالیت کنیم. به همین دلیل ضبط یک دوره به زبان انگلیسی را شروع کردیم. دوره The complete foundation of technical anlysis اسم دوره بود که در بسیاری از سایت‌های بین‌المللی مثل یودمی که بزرگ‌ترین سایت آموزشی جهان است،منتشر کردیم. که دستاورد بسیار مهمی برای گروه مالی پاکدامن بود. این دوره به صورت رایگان و با زیرنویس فارسی برای مخاطبین فارسی زبان منتشر شده است. در همین زمان براساس نیاز جامعه معامله‌گری ایران دوره روانشناسی برمودا را به صورت رایگان منتشر کردیم تا قدمی مهمی در حوزه روانشناسی مارکت برداریم. ما در گروه مالی پاکدامن همواره در تلاشیم به وظیفه و رسالت اجتماعی خود پایبند باشیم به همین دلیل تا به امروز بخش عمده‌ای از خدمات ما به صورت رایگان ارائه شده است.

گسترش تیم گروه مالی پاکدامن

بعد از سال‌ها فعالیت در حوزه بازارهای مالی تصمیم گرفتیم خدمات جدیدی را ارائه دهیم. به همین منظور تیم خودمان را گسترش دادیم. در همین راستا با دعوت از اساتید مختلف سعی کردیم خدمات خود را در حوزه رمز‌ارزها،بلاک‌چین،NFT و بورس ایران نیز ارائه کنیم. علاوه بر موارد عنوان شده نسخه جدیدی از سایت رونمایی کردیم که به صورت تخصصی در زمینه پادکست‌های مالی فعالیت می‌کنیم. امروز گروه مالی پاکدامن با داشتن تیم ده نفره صرفا در زمینه پادکست به صورت حرفه‌ای در زمینه پادکست‌های مالی فعالیت می کند.

این پایان راه نیست

ما همواره به عنوان یک تیم مالی سعی می‌کنیم خدمات نوین ارائه دهیم. امروز گروه مالی پاکدامن با دو دفترفعال در شهر تهران و ارومیه در زمینه آموزش بازار‌ مالی،مشاوره و کوچینگ سرمایه‌گذاری خدمات ارائه می‌دهد و این شروع راه است.