لوگو گروه مالی پاکدامن شیشه‌ای کوچک
0

دوره منتورشیپ فارکس

منتورشیپ-متحرک

دوره منتورشیپ فارکس

یکی از برجسته‌ترین خدمات ما ارائه دوره منتورشیپ فارکس با ویژگی‌های منحصر به فردی است. در ادامه به صورت کامل در مورد ویژگی‌های این دوره توضیح می‌دهیم.

منظور از دوره منتوری فارکس چیست؟

دوره منتورشیپ فارکس یک دوره صفر تا صد است. که بعد از اتمام این دوره می‌توانید مثل یک تریدر حرفه‌ای در مارکت‌های مختلف فعالیت کنید. این دوره با توجه به سطح شرکت‌کننده برگزار می‌شود. اگر حرفه‌ای یا مبتدی هستید. شما می‌توانید بدون پیش نیاز  شرکت کنید. در نظر داشته باشید در این دوره مهارت‌های مورد نیاز معامله‌گری یعنی تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، اقتصاد کلان‌، سنتیمنت، مدیریت سرمایه و روانشناسی مارکت به صورت کامل آموزش می‌دهیم.

جهت متحرک منتور شیپ-1

کدام سبک تکنیکالی را در دوره منتورشیپ فارکس آموزش می‌دهیم؟

در دوره منتورشیپ فارکس، تمام سبک‌های پرایس اکشن از جمله ال بروکس، لنس، اسمارت‌مانی، RTM و کلاسیک آموزش می‌دهیم. تا شرکت کننده‌گان بتوانند علاوه بر آشنایی با تمامی سبک‌ها‌ی تکنیکال دانش لازم را در این حوزه بدست آورند و به عنوان یک متخصص سبک‌های مختلف را بررسی کنند.

تعداد جلسات و ساعات برگزاری این دوره به چه شکل هست؟

یکی از ویژگی‌های اساسی دوره منتورشیپ فارکس لایف تایم بودن پشتیبانی و جلسات کلاس است. در واقع هیچ محدودیتی از بابت تعداد جلسات و ساعات برگزاری وجود ندارد. چرا که صرفا ایادگیری مطالب مهم نیست، ما در تلاش هستیم که شرکت کنندگان توانایی استفاده از مطالب آموزشی را بدست آورند. برای دستیابی به این هدف ما هیچ محدودیتی از لحاظ تعداد جلسات و زمان پشتیبانی نداریم.

جهت متحرک منتورشیپ2

مهم‌ترین ویژگی دوره منتورشیپ فارکس چیست؟

حساب‌های معاملاتی شما توسط منتور به صورت مستقیم مانیتور می‌شود و استیتمنت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هفتگی (کارنامه معاملاتی) به صورت کامل بررسی می‌شود. مهم‌ترین ویژگی این دوره در واقع مانیتورینگ متناوب حساب‌های شرکت کنندگان است. مشکلات شما در پروسه معاملات بررسی و رفع می‌شود. در نظرداشته باشید معامله‌گری یک حرفه کاملا عملی است و باید روند آموزشی منطبق بر بازار واقعی باشد.

چه زمانی می‌توانیم وارد معاملات شویم؟

ما معتقدیم که ترید یک مهارت عملی هست و شیوه آموزش باید کاملاً کاربردی و عملی باشد. به همین دلیل از ابتدا شما وارد معاملات با حساب‌های دمو می شوید و براساس پیشرفت شما حساب‌هایتان ارتقا می‌یابد.

جهت متحرک منتور شیپ-1

نحوه ارتقا حساب به چه شکلی است؟

روند ارتقا حساب به این صورت است که ابتدا با حساب های دمو (آزمایشی) شروع می کنید. قدم بعدی ورود به حساب‌های میکرو یا سنتی است، و در نهایت حساب‌ها به حساب‌‌های استاندارد دلاری ارتقا داده می‌شود. این روند تا شرکت در چالش‌های پراپ یا جذب سرمایه ادامه خواهد داشت.

گروه یا کانال مخصوص برای شرکت‌کنندگان این دوره در نظر گرفته شده است؟

شرکت‌کنندگان این دوره از ابتدا عضو سامانه تحلیلی همراه تریدر می‌شوند، که در جریان تحلیل‌ها و اخبار باشند.علاوه بر این مورد در گروه معاملاتی منتوری عضو خواهند شد که شرکت‌کنندگان دوره قبل در آن حضور دارند و به صورت فعالانه معاملات و نظرات خود را در گروه ارسال می‌کنند و یک فضای کاملاً تعاملی وجود دارد.

جهت متحرک منتورشیپ2

دوره منتوری به چه شکل برگزار می شود؟

این دوره به صورت تک نفره و خصوصی برگزار می شود و محل برگزاری این دوره به صورت حضوری  در دفاتر ما در شهر ارومیه و تهران می باشد و یا به صورت آنلاین از طریق گوگل میت برگزار می شود

دوره منتورشیپ فارکس به چه شکل برگزار می شود؟

این دوره به صورت تک نفره و خصوصی برگزار می شود. محل برگزاری این دوره به صورت حضوری در دفاتر ما در شهر تهران و ارومیه می باشد و یا به صورت آنلاین از طریق پلتفرم‌های آموزشی مثل گوگل میت برگزار می‌شود.

توجه کنید...!

در نظر داشته باشید که برای یادگیری بازار مالی حداقل باید ۶ ماه زمان صرف کنید، و طبق دستورالعمل‌ها و توصیه‌های منتور خود رفتار کنید. ما برای شفافیت اطلاعات و تصمیم‌گیری بهتر شما تاریخچه معاملات برگزار کننده دوره و نظرات شرکت‌کنندگان قبلی را با شما در میان می‌گذاریم. اگر تصمیم گرفتید که یک تریدر حرفه‌ای شوید فرم مشاوره را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.

ثبت نام منتورشیپ

برای حرفه‌ای شدن باید در کنار یک متخصص باشید و آنچه نیاز است از او بیاموزید

جهت متحرک منتورشیپ3

شما کافی است برای ثبت نام

فرم مقابل را تکمیل کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره با شما همراه گرامی تماس بگیرند

ثبت نام منتورشیپ

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.