پادکست تخصصی بازارهای مالی

گروه مالی پاکدامن در بخش پادکست با کمک گرفتن از متخصصین بازارهای مالی بهترین منابع آموزشی را جمع آوری کرده و در اختیار همراهان گرامی قرار داده است که شما می‌توانید در این صفحه به رایگان از آنها استفاده کنید.

  پادکست‌ها

نوار کاست پادکست

مهدی صیادیپیشگفتار کتاب معامله‌گر منضبط
{{svg_share_icon}}
مهدی صیادیفصل اول کتاب معامله‌‌گر منضبط
{{svg_share_icon}}

حسین احمدزادهزندگی‌نامه جورج سورس
{{svg_share_icon}}

سینا آمینجانویژگی‌های تریدر موفق
{{svg_share_icon}}
سینا آمینجانبا انواع تریدرها آشنا شوید
{{svg_share_icon}}

اَمل لطیفاویاوراق-قرضه-چیست؟
{{svg_share_icon}}
اَمل لطیفاویتورم چیست؟
{{svg_share_icon}}

مهدی صیادیزبان انگلیسی و اهمیت آن در بازار مالی
{{svg_share_icon}}

پادکست بازارهای مالی

پادکست بازارهای مالی یکی از محبوب‌ترین نوع پادکست‌ها است. امروزه پادکست‌ها ابزار بسیار مفیدی هستند. ما ساعت‌های زیادی را در ترافیک یا سر کار هستیم. شاید فرصت مطالعه کتاب را نداشته باشیم. برای این‌که بتوانیم آگاهی خود را بالا ببریم از پادکست‌ها استفاده می‌کنیم. همواره افزایش آگاهی یکی از دغدغه‌های افراد است. با توجه به کمبود وقت و مشغله‌های کاری، این روز‌ها برای این‌که به صورت مستقیم برای این امر زمان صرف کنیم سخت شده است. با گوش دادن به پادکست‌ها در هنگام رانندگی یا زمانی که در رفت و آمد هستیم می توانیم اگاهی و دانش خود را افزایش دهیم.

چرا بخش پادکست بازارهای مالی را ایجاد کردیم؟

ما در گروه مالی پاکدامن تصمیم گرفتیم پادکست‌ بازارهای مالی را به صورت تخصصی ایجاد کنیم. یکی از مهم‌ترین دلایل این موضوع تریدرها هستند. تریدر‌ها در طول روز زمان زیادی را پشت سیستم به سر می‌برند. معامله‌گرها می‌توانند در طول ترید دانش مالی خود را افزایش دهند. ما یکی از اولین گروه‌های مالی هستیم که در زمینه تولید پادکست‌های مالی به صورت تخصصی فعالیت می‌کنیم. گروه مالی پاکدامن با ارائه پادکست‌های متنوع در حوزه‌های مختلف مالی شما را همراهی می‌کند. بخش پادکست را به نوعی طراحی کردیم که تمام نیاز‌های افراد فعال در حوزه مالی را پوشش دهیم. گروه پادکست بازار‌های مالی ما متشکل از ۱۱ نفر پادکستر است. این افراد هر کدام در زمینه‌های مختلف بازارهای مالی تخصص کافی را دارند، و پادکست‌های تخصصی مالی را خدمت شما عزیزان ارائه می‌دهند.

طبقه‌بندی پادکست بازارهای مالی

پادکست‌ بازارهای مالی در سه دسته آموزشی، تحلیلی و روانشناسی ارائه می‌شود. که این بخش‌ها شامل بوک‌اندیش، اکو راوی، ترید ویژن، مسیر اقتصاد، Hi Finance، تقویم اقتصادی، رمزارزها، سایکولوژی، دانش مالی، تی-تاک و … است.

پادکست‌های آموزشی

در پادکست‌ بازارهای مالی در بخش آموزشی هدف بیشتر آموزش است. سعی کردیم در این سری از پادکست‌ها دانش مالی را افزایش دهیم. ما به صورت کامل مبانی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را ارائه می‌هیم و تاکید زیادی بر مطالب اقتصاد کلان داریم. یکی از بخش‌های مهم پادکست‌های آموزشی، آموزش زبان انگلیسی است. برای فعالیت در بازارهای مالی دانستن زبان انگلیسی بسیار ضروری است. به همین دلیل این سری از پادکست‌ها را تولید کردیم تا بتوانید به صورت صوتی دانش و مهارت انگلیسی خود را در زمینه بازار‌های مالی بهبود دهید. علاوه بر مباحث مطرح شده در زمینه بورس ایران، رمزارزها و بلاکچین نیز اطلاعات آموزشی فراوانی را منتشر می‌کنیم.

پادکست‌های تحلیلی

اخبار بسیار زیادی در زمینه اقتصاد کلان و فاندامنتال هر روزه منتشر می‌شود. تریدرها نیاز دارند از این اخبار آگاه شوند. ما پادکست‌ بازارهای مالی را در بخش تحلیل به صورت هفتگی منتشر می‌کنیم، تا تکنیکالیست ها به عنوان دستار از آن‌ها بهره بگیرند. به صورت هفتگی تقویم اقتصادی فارکس و تازه‌ای رمزارزها را منتشر می‌کنیم.

پادکست‌‌های روانشناسی

در زمینه روانشناسی همواره ما سعی کردیم بتوانیم به دلیل اهمیت این موضوع پادکست‌های مختلفی را در این باره ارائه دهیم. به همین دلیل پادکست‌های بزرگان بازار‌ مالی منتشر می شود. در واقع این پادکست‌ ها تجربیات افراد بسیار موفق در حوزه بازارهای مالی را روایت می‌کند. هم‌چنین در بخش کتاب‌خوانی تمرکز ویژه‌ای روی کتاب‌های حوزه روانشناسی ترید داریم و این کتاب‌ها را به صورت صوتی منتشر ‌می‌کنیم. دزنهایت بخش تجربیات من در واقع گزیده‌ای از آنچه که ما در طول فعالیت خود در بازار‌های مالی به دست آوردیم است که قطعاً شنیدن تجربیات دیگران می‌تواند بسیار کمک‌کننده و راهگشا باشد. امیدواریم پادکست‌ بازارهای مالی را گوش کنید و در راستای ارتقا دانش معامله‌گری قدم بردارید.