همراه تریدر

سامانه تخصصی همراه تریدر راهنمای لحظه‌ای معاملات

اشتراک ماهانه

با خرید اشتراک به تمامی اطلاعات ذکر شده به راحتی دست پیدا کنید

عضویت همراه تریدر

شما می‌توایند با تهیه اشتراک ویژه همراه تریدر قدم به قدم بازار را رصد کنید.

980,000 تومان

همراه تریدر

با سامانه آشنا شوید

ویدیو زیر نحوه کار سامانه اختصاصی همراه تریدر را نمایش می‌دهد

همراه تریدر

همراه تریدر یک ابزار بسیار کاربردی است. این سامانه تحلیلی و خبری برای تریدر‌ها و فعالین بازار‌های مالی طراحی شده است. اگردربازارهای مالی به‌خصوص فارکس و نماد انس فعالیت می‌کنید، این سامانه برای شما مناسب است. هر روز اخبار و شاخص‌های  بسیار زیادی در حوزه اقتصاد کلان، فاندامنتال و سنتیمنت منتشر می‌شود. یک تریدر برای موفقیت در معاملات خود به این داده‌ها نیاز دارد و باید از آن‌ها آگاهی داشته باشد.

درواقع همراه تریدر تمامی این داده‌‌ها را به صورت کاملا خلاصه و کاربردی برای کاربران خود ارسال می‌کند. البته همه‌ی این موارد صرفا بخشی از امکانات این سامانه است. همراه در زمینه تحلیل تکنیکال نیز فعال است و با ارسال تحلیل‌های کوتاه مدت و بلند مدت کاربران خود را پشتیبانی می‌کند. ترید کردن نیاز به تمرکز زیادی دارد، به همین دلیل تریدر‌ها باید تمرکز ویژه‌ای روی معاملات خود باید داشته باشند. شما با داشتن این سامانه در واقع یک دستیار دارید که در حوزه‌ تحلیل تکنیکال، فاندامنتال،سنتیمنت شما را همراهی می‌کند.

نحوه عملکرد همراه تریدر

همراه تریدر در واقع یک سامانه است، که به پیام‌رسان واتس و تلگرام شما پیام ارسال می‌کند. سامانه با ارسال پیام خصوصی همواره شما را از وضعیت مارکت آگاه می‌کند. تفاوت عمده‌ای که این سامانه با ترمینال‌های خبری یا سایر سامانه‌های تحلیلی دارد این است که، همراه تریدر به به صورت رسانه خبری یا تحلیلی عمل نمی‌کند. درواقع این سامانه اخبار و تحلیل‌ها را فیلتر می‌کند و کاربردی‌ترین آن‌ها را برای کاربران ارسال می‌کند.

تعداد پیام‌های همراه تریدر کم و بسیار کاربردی است، که به صورت پیام‌های صوتی، متنی و تصویری ارسال می‌ شود. در سه سال گذشته با بررسی عملکرد کاربران به این نتیجه رسیدیم که بالای نود درصد کاربران تمام پیام‌‌های سامانه را به صورت کامل بررسی می‌کنند. این آمار‌ها کاربردی بودن پیام‌های سامانه را تایید می‌کنند. در طول این سال‌ها ما همواره  مشترکین وفادار بسیار زیادی داشتم  و به صورت میانگین هفتاد درصد کاربران اشتراک خود را تمدید می‌کنند.

همراه تریدر چه مارکت‌هایی را پوشش می‌دهد؟

همراه تریدر به صورت کلی بازار‌های جهانی را پوشش می‌دهد. در این سامانه به صورت تخصصی مارکت فارکس پوشش داده ‌می شود. بیشترین تمرکز همراه ترید تمرکز روی نماد انس جهانی است. انس یا به بیانی بهتر طلای جهانی لیدر بازار است. معامله‌گران با بررسی و تحلیل انس جهانی به راحتی می‌توانند جفت ارزها و کامودیتی‌ها را تحلیل کنند. درواقع انس جهانی به دلیل این که کامودیتی استراتژیک است و بزرگ ترین حجم بازار را دارد، مارکت از حرکت‌های آن پیروی می‌کند. به همین دلیل همراه تریدر تمرکز ویژه‌ای روی نماد انس جهانی دارد. درنظر داشته باشید که  اگر در استاک مارکت فعالت می‌کنید یا در بازار داخلی فعالیت دارید و طلای‌آبشده معامله می‌کنید همراه تریدر بهترین انتخاب برای شما است.

 کانال سیگنال یا کوچینگ

این سامانه فراتر از یک کانال سیگنال است، چرا که ما در گروه مالی پاکدامن که به عنوان یک گروه آموزشی فعالیت می‌کنیم  استفاده از سیگنال را اشتباه می دانیم. درواقع این سامانه یک کوچینگ عمومی است. همواره شرایط مارکت و بازار‌های مالی درحال تغییر است. معامله‌گران با انواع ریسک‌های سیستماتیک و غیرسیستماتیک رو به رو هستند. در تمامی سایکل‌های اقتصادی با این سامانه ما همراه شما هستیم. در واقع زمانی که در مارکت یک شرایط جدید ایجاد می‌شود ما به دنبال آن هستیم که شرایط جدید را کاملاً به شما منعکس کنیم مثلاً زمانی که سنتیمنت مارکت تغییر می‌کند مثل جنگ اوکراین روسیه یا پاندومی کرونا یا جنگ حماس و اسرائیل در واقع عمده تمرکز مارکت روی سنتیمنت است به همین دلیل  همراه تریدر هم بیشترین تمرکز خود را روی تحلیل این اخبار قرار می‌دهد.

فرصت‌های معاملاتی

همراه تریدر در کنار منتوری فرصت‌های خرید و فروش انس جهانی را براساس ریسک آن‌ها ارسال می‌کند. در نظر داشته باشید به دلیل اهمیت بسیار بالای طلا جهانی فرصت‌‌های خرید و فروش صرفا برای انس جهانی ارسال می شود. درنظر داشته باشید که عمده تمرکز ما روی دلار ایالات متحده است، چرا که اقتصاد ایالات متحده بر تمامی مارکت‌ها تاثیر می‌‌گذارد‌، به همین دلیل تمام سخنرانی‌های رئیس بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا به صورت زنده بررسی، ترجمه و ارسال می ‌شود. کاربران همراه تریدر قبل از هر فردی از محتوای سخنرانی و تاثیرات آن آگاه می‌شوند. با انتخاب همراه تریدر یک تیم تحلیلی را کنار خودتان داشته باشید.