لوگو گروه مالی پاکدامن شیشه‌ای کوچک
0

زندگی نامه جورج سورس

سید حسین احمدزادهزندگی نامه جورج سورس
{{svg_share_icon}}
سید حسین احمدزاده

ارائه کننده: سید حسین احمدزاده

   زندگی‌نامه جورج سورس

جورج سورس از افراد موفق در بازار مالی است است . او ۹۲ سال سن دارد و درست یک هفته قبل از سرمایه‌گذار مشهور یعنی وارن بافت به دنیا آمده است. وی جزء افراد بسیار ثروتمند است و تابعیت دوگانه ایالات متحده و مجارستان را دارد. طیق اعلام مجله فوربست او یکی از ثروتمند‌ترین افراد جهان است. جورج سوروس فعالیت‌های بسیار ارزشمندی را در زمینه‌های سیاسی و اجتماعی انجام داده است. او در زمینه فعالیت‌های سیاسی هم بسیار تأثیرگذار بوده و یکی از حامیان حزب دموکرات ایالات متحده است. ایشان بسیاری از سرمایه‌گذاری های خود را در سهام،اوراق‌قرضه،کالاها و ارز‌ها انجام می‌دهد.

   دلیل شهرت جورج سورس

جورج سوروس به دلیل شکست بانک مرکزی بریتانیا شهرت زیادی یدست آورد. او توانست در یک دوره زمانی یک میلیارد دلار سرمایه بدست آورد. در واقع آقای جورج سوروس شهرت خود را مدیون شکست بانک بریتانیا است. او زمانی که بانک مرکزی بریتانیا در تلاش بود که اقتصاد خود را تقویت کند. جورج سورس معتقد بود که بانک مرکزی بریتانیا نمی‌تواند موفق شود به همین دلیل معامله سنگینی در برابر پوند انگلستان انجام داد و از فروش پوند انگلستان سود بسیار زیادی را به دست آورد. ما در گروه مالی پاکدامن در تلاش هستیم که پادکست‌های زندگی‌نامه افراد موفق را تهیه و منتشر کنیم تا شما عزیزان بتوانید با زندگی‌نامه این افراد موفق آشنا شوید. این پادکست با صدای سید حسین احمد زاده تقدیم شما می شود.

   چرا زندگینامه افراد را بخوانیم؟

اگر می‌خواهید در بازار‌های مالی فعالیت کنید. باید با بزرگان این بازار آشنا شوید. در واقع آشنایی با بزرگان بازار‌های مالی به شما این امکان را می‌دهد که با مطالعه زندگی آن‌ها مسیر موفقیت خود را ترسیم کنید. یکی از موفق‌ترین افرادی که می‌توانید آن را الگوی خود قرار دهید اقای جورج سورس است. ایشان یک تریدر و سرمایه گذار بسیار موفق است.

دیدگاهتان را بنویسید

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.