لوگو گروه مالی پاکدامن شیشه‌ای کوچک
0

پیشگفتار کتاب معامله‌گر منضبط

مهدی صیادیپیشگفتار کتاب معامله‌گر منضبط
{{svg_share_icon}}
مهدی صیادی

ارائه کننده: مهدی صیادی

    پیشگفتار معامله‌گر منضبط

معامله‌گر منضبط یک کتاب در حوزه روانشناسی معامله‌گری است. که نویسنده آقای مارک داگلاس یکی از باتجربه‌ترین معامله گر‌های بازار آتی است. که در حال حاضر در حوزه روانشناسی معامله‌گری در حال فعالیت هستند.‌ایشان این کتاب را در سال ۱۹۹۰ منتشر کردند. تا از این طریق تجریبات خود را در حوزه معامله‌گری و بازار‌های مالی با افراد تازه کار در میان بگذارند. این کتاب اولین کتاب آقای مارک داگلاس است. پیشگفتار این کتاب از آقای تیموسی اسلاتر است. این کتاب ۱۷ فصل دارد. شما با گوش دادن به پادکست‌های این کتاب به یک مفهوم درست از بازار‌های مالی دست پیدا می‌کنید.این سری از پادکست‌های کتاب‌خوانی را با صدای مهدی صیاد از گروه مالی پاکدامن ارائه می‌شود.شما می‌توانید از قسمت پادکست‌های صوتی به تمامی این فصل‌ها دسترسی پیدا کنید.

   خلاصه از پیشگفتار معامله‌گر منضبط

شاید اغلب افراد فکر می کنند معامله‌گری شغل پیچیده‌ای است. اما حقیقت این است که این شغل به لحاظ روانشناسی سخت است. خیلی از افراد مبتدی همواره به دنبال یادگیری تحلیل تکنیکال هستند. استراتژی‌های مختلفی را دنبال می‌کنند اما سال‌ها زمان می‌برد تا بدانند که روانشناسی معامله‌گری مهم‌ترین فاکتور است. و این در واقع مهم‌ترین نکته‌ای است که آقای داگلاس در کتاب معامله‌گر منضبط به آن اشاره دارد.کتاب صوتی معامله‌گر منضبط را به همه فعالین بازار‌های مالی توصیه می‌کنیم. بازار‌های مالی بسیار ساز و کار ساده‌ای دارند. شما باید در پایین‌ترین قیمت‌ها خرید کنید و در سقف قیمتی فروش خود را انجام دهید. اما برای فهمیدن این جمله سال‌ها باید تلاش کنید. در واقع  اقای داگلاس این مفهوم را با عنوان روانشناسی مارکت عنوان کردند. برای گوش دادن به پادکست‌های کتاب معامله‌گر منضبط می‌تواندی از طریق همه پادگیر‌ها از جمله کست باکس اقدام کنید.

   کتاب یا پادکست

ما سعی کردیم این کتاب را به صورت پادکست منتشر کنیم تا شما در طول معاملات به آن ها گوش کنید.چرا که شما در ترید کردن همواره با احساسات مختلفی مواجه هستید. گوش دادن به پادکست‌های روانشناسی می تواند باعث کنترل احساسات شما شود. برای گوش دادن به فصل بعدی روی لینک کلیک کنید.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.