لوگو گروه مالی پاکدامن شیشه‌ای کوچک
0

زبان انگلیسی و اهمیت آن در بازار مالی

مهدی صیادیزبان انگلیسی و اهمیت آن در بازار مالی
{{svg_share_icon}}
مهدی صیادی

ارائه کننده: مهدی صیادی

   اهمیت زبان انگلیسی در بازار مالی

در حال حاضر یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است . اگر در مارکت‌های جهانی فعالیت می کنید و به عنوان یک تریدر یا یک سرمایه‌گذار هستید یادگیری این زبان برای شما ضروری است. زبان مشترک تمامی افراد در دنیا انگلیسی است.پس اگر می خواهیم بخشی از مارکت بین‌المللی باشیم در نظر داشته باشید که اولین قدم یادگیری این زبان است.

   زبان انگلیسی و بازار مالی

در بازار‌های جهانی به دلیل این‌که ما در مارکت بین‌المللی هستیم و تمامی اخبار،منابع خبری و تحلیلی به شکل انگلیسی است. یادگیری انگلیسی بسیار ضروری است. یعنی باید به اصطلاحات و واژگان انگلیسی تسلط پیدا کنید. چون در حال حاضر شما به عنوان یک تریدر یا سرمایه‌گذار بین‌المللی فعالیت می‌کنید و اگر با انگلیسی آشنا نباشید از رقابت با سایر تریدر‌های جهانی جا می‌مانید. در سال‌های گذشته با گسترش مارکت رمزارز‌ها و بازار فارکس اهمیت یادگیری زبان بین‌الملی بیش از پیش احساس می‌شد. به همین دلیل ما در گروه مالی پاکدامن تصمیم گرفتیم پادکست‌های تخصصی آموزش زبان انگلیسی در بازار مالی را برای شما عزیزان فراهم کنیم تا از هر فرصتی برای یادگیری استفاده کنید.

   نحوه یادگیری

پادکست‌های آموزش انگلیسی به صورتی طبقه‌بندی شده، تمامی واژگان و اصطلاحات مارکت رمزارزها و فارکس را به شما آموزش می‌دهد. شیوه آموزشی ما به این شکل است که علاوه بر واژه‌شناسی مهارت شنیداری شما را تقویت می‌کنیم. این پادکست‌ها به صورت فارسی و انگلیسی تهیه شده است و شما می‌توانید بعد از گوش دادن به آن‌ها در بازار‌های مالی فعالیت کنید.

   نحوه استفاده از پادکست‌ها

شما چندین بار هر پادکست را گوش کنید و جملات را همراه با مدرس تکرار کنید. بعد از هر جلسه واژگان را لیست کنید و جملات بیشتر با آن‌ها بسازید. به اخبار‌های مختلف اقتصادی گوش کنید تا توانایی شنیداری شما تقویت شود. سعی کنید همواره واژگان را به صورت صحیح تلفظ کنید و متن های تخصصی بسیار بخوانید.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.